Zum Inhalt springen

Para İadesi,İade ve Değişim KoşullarımızSatın Aldığınız Ürünlerin tarafımıza iadesi ve alışveriş tutarı Paranızın tarafınıza iadesi Hakkında Bilgiler ve süreçler:

Freesbee Türkiye’nin siz değerli müşterilerinin iade  hakkı saklıdır.

İade talebi oluşturmak için aşağıdaki linki tıklayarak manuel iade talebi oluşturun:

 

https://shopify.com/69778473263/account

İadeniz  onaylandıktan sonra tarafınıza gönderilecek iade kodunu kullanarak ürünü bize geri kargolayın.

İade işlemleriniz ile ilgili tüm süreçlerinizde freesbeeturkey@gmail.com mail adresi üzerinden Müşteri Temsilciniz ile irtibat kurabilirsiniz.

İade işlemleri satın alınan ürüne ait fatura ve ürünün Freesbee Türkiye'nin resmi  distribütör şirketi PRM MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİC.A.Ş. 'nin iade birimi adresine  ulaşması ile başlar. Kredi kartı  iade işlemleri 14 gün içerisinde tarafınıza yapılır.

 

Para İadesi şartları nelerdir? 

Ürün iadesi ürünün satın alınmış olduğu fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde yapılabilir.

İade için, ürünün tekrar satılmasına engel olmayacak halde, kullanılmamış veya zarar görmemiş olması gerekir.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra üründen kaynaklanan bir problemden (hasar, arıza vs), ürünü beğenmeme veya ürünün size uygun olmadığına karar verdiğinizden dolayı ürünlerinizi iade edebilisiniz.İade etmek istediğiniz siparişiniz için iade sebebinizi ve sipariş numaranızı da içeren mailinizi freesbeeturkey@gmail.com adresimize elektronik posta göndererek iade kodunuzu alarak bu kodla birlikte YURTİÇİ KARGO ile aşağıdaki adresimize göndererek iade edebilirsiniz.

 

Ürün iadesinde dikkat edilmesi gereken konular:

•    Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalıdır. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla ürün(ler)in  ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

•    Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır. 

•    Müşterinin ürünü iade etmesi halinde, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. İade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren 14  gün içerisinde ürün bedeli tarafınıza iade edilir. 

•   Kargo ücreti tarafımızca  ödenmiş bir ürünün para iadesi yapıldığında sadece ürünün fatura üstünde yazan tutarı iade edilir. Kargo ücreti geri iade edilmez.

İade edilecek ürünlerin gönderileceği adresimiz:

PRM MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.

FREESBEE TÜRKİYE 

Şahkulu Mah.İstiklal Caddesi no 231/53 BEYOĞLU-İSTANBUL TÜRKİYE

elektronik posta:freesbeeturkey@gmail.com

 

 

Obere Obere