Zum Inhalt springen
TÜM ÜRÜNLERDE SEPETTE ANINDA %15 İNDİRİM, PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT VE ÜCRETSİZ KARGO

%100 EL YAPIMI GÖZLÜK TASARIM VE ÜRETİMİ YAPIYORUZ

HAYALDEN GERÇEĞE


Tasarım ve teknik departman, model araştırmasını, projenin hayata geçirilmesinin her aşamasında fikrinizi takip ederek geliştirilmesini sunar. Modeller moda trendlerine ve müşteri talimatlarına göre tasarım departmanı tarafından oluşturulur.

Ürün kalitesi ve stilinin garantisi olarak katma değere, değerlere ve geleneğe inanıyoruz. Son derece rafine üretim süreci, her çerçevenin kalitesini sağlamak için gereken 48 manuel adımdan oluşur

En yenilikçi makine ve ekipmanları, el işçiliği camın geleneksel sanatsal değerleri ile birleştirerek dünün deneyimini günümüzün bilgi birikimiyle birleştiriyoruz.

EL YAPIMI

Sadece yeni Japon CNC makinelerinde 5 eksende frezelenen, %80'e kadar pamuk içeren üstün kaliteli selüloz asetatla çalışıyoruz. Lensler yüksek hassasiyetli otomatik makine tarafından kesilir. Cilalama, 168 yıldan fazla süren dört ayrı tamburlama işlemi, ardından elle fırçalama ve bitirme işlemiyle yapılıyor.

ÇEVRE BİLİNCİ

Üretim tesisinde sürekli yenilik, yenilikçi makine ve ekipmanlar, çevresel açıdan sürdürülebilir malzeme ve proses kullanımı, çevresel ayak izini sürekli azaltmayı amaçlamaktadır.

ASETAT

Freesbee, el yapımı asetat güneş gözlüğü.

Asetat, güneş gözlüklerinin ayrıntılarını ve renklerini katlayarak aynı zamanda mükemmel dayanıklılık sunan, yüksek kaliteli bir malzemedir. Selüloz assetatı yapısı sayesinde sonsuz renk ve şekil seçenekleriyle çerçeveler üretilebilmekte, her tasarımda ayrıcalık ve kalite sunmaktadır.

Obere Obere