Zum Inhalt springen

Sıklıkla Sorulan Sorular


SİPARİŞ VE TESLİMAT

SİPARİŞİNİZİ TAKİP ETMEK

Sipariş depodan çıktıktan sonra kargo şirketimizden takip numarasını içeren bir e-posta alacaksınız. Kargonuzun Durumunu görmek için izleme web sayfasına girin.

Takip numarasının çalışmaması durumunda, sistemin en son bilgileri güncellemesi biraz zaman alabileceğinden lütfen birkaç saat sonra tekrar deneyin.

 


KARGO SÜRESİ VE ÜCRETLERİ

Ortalama teslimat süresi ödeme anından itibaren geçerlidir.

Siparişiniz gümrükten geçerse, bunun getirdiği ek masraflardan sorumlu değiliz.

Türkiye İçi

24-48 saat

44,90 TL

Arap Ülkeleri

10-12 iş günü

24,50 €

Rusya

12-15 iş günü

36,00 Euro

CIS ülkeleri

12-15 iş günü

36,00 Euro

Azerbeycan

10-12 iş günü

24,00 €

1000 TL üzerindeki alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Şu anda, 24 saatten daha kısa sürede ekspres kargo seçeneğimiz bulunmamaktadır.


ÜRÜN HAKKINDA BİLGİ


FREESBEE LENSLERİNİN KORUNMASI

 güneş gözlüklerinin lensleri, ultraviyole radyasyondan% 100 koruyan ve Avrupa Birliği tarafından onaylanan bir UV400  koruma filtresine sahiptir. Ayrıca güneşin su, kar, metal yüzeyler üzerindeki yansımaları ve parlak ışıkların oluşturduğu parlamayı azaltmak için ideal olan polarize bir filtreye sahiptirler, böylece görsel yorgunluğu azaltırlar. Meller lensler, en gelişmiş uluslararası çizilmez kaplama teknolojisi ile üretilmiştir, lensin yüzeyine bir koruyucu film tabakası sağlayan ve ısıya, neme, çarpma ve çizilmelere karşı direnci artıran. Oleofobik kaplama tabakası yumuşaklık sağlar ve kirin yapışmasını zorlaştırır, suya, yağlara ve ter lekelerine karşı direnci garanti eder, iz bırakmadan kolayca temizlenebilir.

Güneş gözlüklerimiz aşağıdaki kalite standartlarını karşılar : ISO 9001, ISO 9002, Avrupa Standardı EN ISO 12312-1: 2013, Amerikan Standardı ANSI Z80.3: 2008 ve Avustralya Standardı AS / NZS 1067: 2003.


GÖZLÜK CAMLARI BAKIMI

Bunları yumuşak bir bezle temizleyin ve taşıma için her zaman Meller kutusunu kullanın . Ne su ne de sabun kullanılmamalıdır. Direkt ışık kaynaklarından uzun süre uzak tutun .ASLA ALKOL İÇERİKLİ KOLONYA ,DEZENFEKTAN VB SIVILARLA SİLMEYİNİZ, CAMLAR BU KİMYASALLARDAN ZARAR GÖREBİLİR.

Camlar çizilebileceğinden veya sert yüzeylerde sürüklenebileceğinden, gözlükleri baş aşağı bırakmamak tercih edilir.


GARANTİ VE ONARIM

GARANTİNİN İÇERİĞİ VE SÜRESİ

Freesbee gözlükler , satın alma tarihinden itibaren 12 ay süreyle herhangi bir üretim kusuruna karşı sınırlı garanti kapsamındadır..


Bu garanti, garanti kapsamındaki süre boyunca kusurlu ürünle birlikte satın alma belgesi (satın alma tarihini, modelini ve adını gösteren) ile birlikte gönderildiğinde geçerli olacaktır. Freesbee, belirtilen belgelerin sunulmaması veya içerdikleri bilgiler eksik veya okunaksız olması durumunda ücretsiz garanti hizmeti sunmama hakkını saklı tutar. Garanti süresi içinde iade edilirse, Freesbee, kusurlu ürünü veya herhangi bir parçasını hiçbir ek ücret ödemeden onarmayı veya değiştirmeyi taahhüt eder. Bu garanti, nakliye masraflarını kapsamaz. İADE VE DEĞİŞİMLER

* Değişim ve iade politikası yalnızca resmi web sitemiz aracılığıyla satın alınan ürünler için geçerlidir.


TESLİMAT ADRESİNİN DEĞİŞTİRİLMESİ

Teslimat adresinde değişiklik yapmak isterseniz, lütfen freesbeeturkey@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Paket zaten gönderilmiş olduğu için adreste değişiklik yapamazsak, teslimat servisimizle iletişime geçmemiz gerekecektir. Lütfen bu işlemin teslimat süresini geciktirebileceğini unutmayın.


KUSURLU ÜRÜN

Kusurlu bir ürün olması durumunda, siparişin teslim alınmasından itibaren 14 gün içinde freesbeeturkey@gmail.com  ile iletişime geçmeli ve bize hasarı açıkça gösteren bir resim göndermeli ve ürünü doğrulamaya çalışmalısınız. 

Ürünü depoya göndermeniz gerektiğinde, Freesbee nakliye masraflarını üstlenecektir. Söz konusu ürünün kusurlu olduğunun doğrulanması ile aynı zamanda, etkilenen kullanıcıya iade veya değişim yapılacaktır.


YANLIŞ SİPARİŞ

Satın aldığınız ürüne karşılık gelmeyen bir sipariş alırsanız, siparişin alınmasından itibaren 14 gün içinde freesbeeturkey@gmail.com ile iletişime geçmeli ve bize her şeyin aldığınızı gösteren bir resim göndermelisiniz. kutu üzerinde ilgili referansları ve ödeme ve nakliye belgesi ile. İçerik doğrulandıktan sonra size bir çözüm sunacağız.

Ürünü depoya göndermeniz gerektiğinde, Freesbee nakliye masraflarını üstlenecektir. Söz konusu siparişin yanlış olduğunun doğrulanması ile aynı zamanda etkilenen kullanıcıya iade veya değişim yapılacaktır.

Ürün kullanılmamalı ve orijinal kutusunda kapak ve beraberindeki etiketlerle birlikte olmalıdır.


SİPARİŞİN DEĞİŞİKLİKLERİ VEYA İADELERİ

Değişiklik veya iade yapmak için ürünün Freesbee ofislerine geri gönderilmesi gerekir. Herhangi bir değişim veya iade için son tarih, siparişin alınmasından itibaren 14 gündür. Ürün kullanılmamış olmalı ve orijinal kutusunda kapak ve beraberindeki etiketlerle birlikte olmalıdır. İade bedeli müşteri tarafından karşılanacaktır. 

Nasıl iade edileceğiyle ilgili daha fazla talimat almak için 

freesbeeturkey@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin .


PARA İADESİ ALMAK İÇİN SON TARİH

Paket ofislerimize iade edildikten sonra söz konusu iade onayına geçilmeden önce işleme alınır. Ürün, siparişin alınmasından itibaren 14 gün içerisinde merkezimize gönderilmeli, kullanılmamış olmalı ve orijinal kutusunda kapak ve beraberindeki etiketlerle birlikte olmalıdır.

İadeniz onaylanırsa, 14 iş günü içinde ürün fiyatının tamamı iade edilecek ve işlem size postayla bildirilecektir. Geri ödemeniz yapıldığında 14 iş günü içinde geçerli olmasını bekleyebilirsiniz.ÖDEME VE GÜVENLİK

ÖDEME METODLARI

Kredi kartları: VISA, MasterCard

Banka kartları: VISA, MasterCard

 


ÖDEME ONAYI VE SİPARİŞ

Siparişinizin tamamı, sipariş ve ödeme işlenip onaylandığında banka hesabınızdan çekilecektir. Sipariş verildikten sonra herhangi bir ödeme alınmaması durumunda Freesbee, siparişinizi otomatik olarak ve bildirimde bulunmaksızın iptal edebilir.


Siparişiniz depodan, satın alma işlemi sırasında verdiğiniz e-posta adresine ayrılır ayrılmaz bir e-posta alacaksınız. Herhangi bir nedenle bir e-posta almadıysanız, spam klasörünüzü kontrol edin. 

Ayrıca siparişinizin detayları ile freesbeeturkey@gmail.com adresinden bize yazabilirsiniz .


ÖDEMELER REDDEDİLDİ

Bir ödemenin ödeme sistemimiz tarafından reddedilmesinin en yaygın üç nedeni şunlardır:

  • Yetersiz bakiye. Satın alma işlemini gerçekleştirmek için hesapta yeterli para olduğundan emin olun.
  • Kredi kartı şu anda bulunduğunuz ülkeden düzenlenmemiş. Kullandığınız kredi kartının, satın aldığınız ülkeyle aynı ülkede verildiğinden emin olun.  
  • Bankanız güvenlik nedeniyle çevrimiçi ödemeyi engelliyor. Bankanızla iletişime geçin ve ödemenin bloke edilmediğinden emin olun.

ÖDEME BİLGİLERİNİN GÜVENLİĞİ

Tüm işlemler, doğrudan güvenli şifreleme ve sıkı bankacılık düzenlemeleri altında ödeme hizmeti sağlayıcımız Shopify tarafından yönetilir .

Kart bilgileriniz doğrudan bankaya gönderilir ve Freesbee dahil bankanız dışında kimse tarafından okunamaz veya erişilemez.


İNDİRİM UYGULAMASI

Sunduğumuz indirimler yalnızca resmi web sitemizde verilen siparişler için geçerlidir ve yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir.

Satın alma sürecinde bir indirim kodu talep ettiyseniz ancak uygulanmadıysa, satın alırken kodun geçerli olup olmadığını kontrol edin. Geçerli bir kod uyguladıysanız ancak etkili olmadıysa, bize freesbeeturkey@gmail.com adresinden yazın.  


TRANSFER ÖDEMESİ

Şu anda banka havalesi ile ödeme yapmak mümkün değil, ancak ödemeyi banka veya kredi kartı  ile yapabilirsiniz.DİĞER SORULAR

FREESBEE YETKİLİ SATICISI OLMAK İSTİYORUM

Harika! B2B İletişim formumuz aracılığıyla bize resmi bir talep gönderin . Alakalı olduğunu düşündüğünüz tüm bilgileri eklediğinizden emin olun.


FREESBEE İLE İŞBİRLİĞİ YAPMAK İSTİYORUM

Sosyal ağlarda etkili bir kişiyseniz veya imajımıza uyan bir şirketseniz, işbirliği teklifinizi almayı çok isteriz! iletişim formumuz aracılığıyla bize resmi bir talep gönderin .


FREESBEE'DE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

Freesbee'de harika büyüme fırsatları var ve zorlukları seven ve hedefleri konusunda hırslı insanlar arıyoruz.

CV'nizi ve kapak mektubunuzu freesbeeturkey@gmail.com e-posta adresine gönderebilirsiniz ve yeni pozisyonları doldurmak için seçim süreçlerinde dikkate alacağız.

BAŞKA SORU?

Web alt bilgisindeki İletişim bağlantısını kullanarak bizimle iletişime geçebilir veya doğrudan freesbeeturkey@gmail.com bir e-posta gönderebilirsiniz , en kısa sürede yanıt vereceğiz!

MERKEZ OFİS:

ŞAHKULU MAH.İSTİKLAL CADDESİ.NO 231/53 BEYOĞLU İSTANBUL TÜRKİYE

 

Mail:freesbeeturkey@gmail.com

MAĞAZA:

EVLİYAÇELEBİ MAH.MEŞRUTİYET CAD.NO 92/A ŞİŞHANE BEYOĞLU İSTANBUL 

TEL:0090 212 245 00 83 (11:00-19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir)

Obere Obere