Zum Inhalt springen
TÜM ÜRÜNLERDE SEPETTE ANINDA %15 İNDİRİM, PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT VE ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda


FREESBEE Dünyasına hoş geldiniz.

www.freesbeebrand.com 

Freesbee, gözlüklerini en yüksek standartta kalite, ayrıntı ve yenilik getiren en iyi malzemelerden el yapımı olarak üretmiştir. 

İLHAM KAYNAĞIMIZ:

"Bugün dünyanın gelecek vaat eden ve yenilikçibağımsız güneş gözlüğü markalarından biri haline gelen Freesbee,  Kaliforniya rüyalarından alınan ilhamla yaratılmıştır."

 

FELSEFEMİZ

Misyonumuz, vizyon, amaç ve stille dünyaya ilham vermek ve etkilemektir.

Demokratik bir moda biçimine inanıyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizden ilham alıyoruz.

Tüm ürünlerimiz unisex olacak şekilde tasarlanmıştır ve onları mümkün olduğunca evrensel olarak, gurur verici hale getirmeye çalışıyoruz.

Unisex uyumlu burunluklar ve yüksek hassaslıkta ayarlanabilir saplar gibi özellikler, gözlüklerimizin  her yüz biçimine uyumlu ve rahatça oturmasını sağlar.

Müşterilerimizin mükemmel çerçeve şeklini bulduklarında ,onu değişik renklerde isteyeceklerini biliyoruz. Bu sebeple değişik renk alternatiflerimizle herkesin tarzına uygun çok çeşitli renk kombinasyonları sunuyoruz.

Herkesin ama herkesin güneş gözlüklerimizi sevmesini istiyoruz: kim olursanız olun, bir Freesbee güneş gözlüğü takabilmeli ve en iyi şekilde görünüp hissedebilmelisiniz.Size göre bir modelimiz mutlaka var,bizsadece onunla buluşabilmeniz için sizi cesaretlendiriyoruz.

 

SANATÇILIĞIMIZ 

Tüm Freesbee güneş gözlükleri titizlikle el yapımıdır: elle parlatılmış asetat ve metal çerçevelerimizden dünyanın dört bir yanından temin edilen hassas benzersiz malzeme dolgularımıza kadar. Her benzersiz malzeme, mükemmel bir uyum için sevgiyle elle bitirildi ve işlendi.

Yalnızca en iyi malzemeleri kullanıyoruz: el yapımı asetat, cerrahi sınıf paslanmaz çelik çerçeveler ve menteşeler ve süper dayanıklı lensler.

Tüm ürünlerimizin kalitesinin arkasında gururla duruyoruz. Bunların gelecek yıllarda en sevdiğiniz gölgeler olacağına eminiz.

Üstün kalite, ulaşılabilir fiyatlarla satın alınabilirlik ve stil ile buluşuyor, Freesbee den bekleyebileceğiniz şey bu.

BİZİ FARKLI YAPAN NEDİR? 

Birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz ve kalite ve sosyal sorumluluk için olağanüstü yüksek standartları koruyoruz.

Güney Kaliforniya stüdyomuzda tasarlanan her çerçeve ,özenleşekillendirimiş olup tamamen el yapımıdır.

Kendimize sürekli olarak nasıl daha fazlasını yapabileceğimizi ve daha büyük bir etki yaratabileceğimizi soruyoruz ve bu, bir markanın ve sektörün olabileceği her şeyi yeniden tasarlamakla başlıyor.

Bir markanın, bunun için prim ödemeden ölçeklenebileceğini, katma değer ve fark yaratabileceğini ve bunları yaparken de dünyada iyilik yapabileceğini göstermek istiyoruz. Bu hedefe ulaşmanın yaratıcılık, empati ve yenilikçilik gerektirdiğini öğrendik.

Tam da bu sebeple mesajımız:  Özgür ol,kendin ol….

Be FREE....Be YOURSELF....Be FREESBEE...

 

FREESBEE Dünyasına hoş geldiniz.

Freesbee, gözlüklerini en yüksek standartta kalite, ayrıntı ve yenilik getiren en iyi malzemelerden el yapımı olarak üretmiştir.

İLHAM KAYNAĞIMIZ

"Bugün dünyanın gelecek vaat eden ve yenilikçi,bağımsız güneş gözlüğü markalarından biri haline gelen Freesbee, Kaliforniya rüyalarından alınan ilhamla yaratılmıştır."

FELSEFEMİZ

Misyonumuz, vizyon, amaç ve stille dünyaya ilham vermek ve etkilemektir.

Demokratik bir moda biçimine inanıyoruz ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizden ilham alıyoruz.

Tüm ürünlerimiz unisex olacak şekilde tasarlanmıştır ve onları mümkün olduğunca evrensel olarak, gurur verici hale getirmeye çalışıyoruz. 

Unisex uyumlu burunluklar ve yüksek hassaslıkta ayarlanabilir saplar gibi özellikler, gözlüklerimizin  her yüz biçimine uyumlu ve rahatça oturmasını sağlar.

Müşterilerimizin mükemmel çerçeve şeklini bulduklarında ,onu değişik renklerde isteyeceklerini biliyoruz. Bu sebeple değişik renk alternatiflerimizle herkesin tarzına uygun çok çeşitli renk kombinasyonları sunuyoruz.

Herkesin ama herkesin güneş gözlüklerimizi sevmesini istiyoruz: kim olursanız olun, bir Freesbee güneş gözlüğü takabilmeli ve en iyi şekilde görünüp hissedebilmelisiniz. Size göre bir modelimiz mutlaka var,bizsadece onunla buluşabilmeniz için sizi cesaretlendiriyoruz.

BİZİ FARKLI YAPAN NEDİR?

Birinci sınıfmalzemeler kullanıyoruz ve kalite ve sosyal sorumluluk için olağanüstü yüksekstandartları koruyoruz. Güney Kaliforniya stüdyomuzda tasarlanan her çerçeve, özenle şekillendirimiş olup tamamen elyapımıdır. Kendimize sürekliolarak nasıl daha fazlasını yapabileceğimizi ve daha büyük bir etkiyaratabileceğimizi soruyoruz ve bu, bir markanın ve sektörün olabileceği herşeyi yeniden tasarlamakla başlıyor. Bir markanın, bununiçin prim ödemeden ölçeklenebileceğini, katma değer ve fark yaratabileceğini vebunları yaparken de dünyada iyilik yapabileceğini göstermek istiyoruz. Buhedefe ulaşmanın yaratıcılık, empati ve yenilikçilik gerektirdiğini öğrendik. Tam da bu sebeplemesajımız:  Özgür ol, kendin ol….

SANATÇILIĞIMIZ

Tüm Freesbee güneş gözlükleri titizlikle el yapımıdır: elle parlatılmış asetat ve metal çerçevelerimizden dünyanın dört bir yanından temin edilen hassas benzersiz malzeme dolgularımıza kadar. Her benzersiz malzeme, mükemmel bir uyum için sevgiyle elle bitirildi ve işlendi.Yalnızca en iyi malzemeleri kullanıyoruz: el yapımı asetat, cerrahi sınıf paslanmaz çelik çerçeveler ve menteşeler ve süper dayanıklı lensler.Tüm ürünlerimizin kalitesinin arkasında gururla duruyoruz. Bunların gelecek yıllarda en sevdiğiniz gölgeler olacağına eminiz. Üstün kalite, ulaşılabilir fiyatlarla satın alınabilirlik ve stil ile buluşuyor, Freesbee ‘den bekleyebileceğiniz şey bu.

Freesbee Türkiye

Freesbee markalı ürünler Türkiye Distribütörü PRM MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. Tarafından gümrük vergileri ödenmiş olarak ithal edilmiştir.

PRM MAĞAZACILIK HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.

ŞAHKULU MAHALLESİ.İSTİKLAL CADDESİ .NO 231/53 BEYOĞLU İSTANBUL /TÜRKİYE

Obere Obere